1

2

3

 Užpildykite grąžinimo formą:PREKIŲ GRĄŽINIMO FORMA

ir atsiųskite elektroniniu paštu info@autodesa.lt

Grąžinkite prekę per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos. Pinigų grąžinimas bus atliktas per 14 darbo dienas arba greičiau į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

www.autodesa.lt pirkėjai turi teisę nenurodę priežasties atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties (grąžinti prekę), pranešę apie tai pardavėjui raštu (paštu arba elektroniniu laišku) per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo momento. Pristatymą apmoka Pirkėjas, jeigu siuntos pakuotė pristatymo metu buvo tvarkinga, turinys be defektų, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka sutarties sąlygas. Pristatymą apmoka Pardavėjas, jeigu pakuotė turėjo pažeidimų arba siuntos turinyje Pirkėjas rado pažeidimų.

Gavę grąžintą prekę ir įvertinę jos kokybę, per 14 dienų nuo raštiško prekių grąžinimo formos gavimo, grąžiname pirkėjui pinigus už prekę.

Prekes pirkėjas privalo grąžinti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje (su garantiniu talonu, jeigu jis buvo pristatytas su preke). Už grąžinamos prekės komplektaciją atsako pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas nepriima grąžinamos prekės. Grąžinant prekes pirkėjas privalo pridėti originalią sąskaitą faktūrą, kuri buvo gauta su prekėmis, taip pat būtina užpildyti grąžinimo formą.

Prekės negali būti grąžinamos, jeigu jos buvo naudojamos ir/arba buvo sugadintos ir/arba prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).

Kai kurios elektros ir elektroninės įrangos prekės yra nekeičiamos ir nepriimamos atgal.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com

Navigacija